Bílá vína

Pití vína je pro mnohé z nás vlastně již rituálem, při kterém relaxujeme a víno vnímáme vlastně jako skvostnou tekutou pochoutku. Především bychom měli myslet na to, že víno nám nemusí chutnat vždy stejně, je proto velmi důležité najít vhodnou chvíli, příjemné místo a v neposlední řadě dobré lidi, které máte rádi a se kterými se chvilky s vínem stanou příjemným zpestřením všedních dnů. Jen tehdy budete mít z vína největší požitek.

Pro dobré víno je důležitý i kvalitní servis. Pro dokonalý požitek z vína je základem správná teplota vína. Bílá vína je vhodné podávat při teplotě 10 - 12 stupňů Celsia, růžová vína i od 9 stupňů Celsia. Pro servírování vína jsou velmi dobré osvědčené chladící nádoby.

 

Řadit podle 
Výrobce  

Johanniter kabinetní 2018, polosuché vínoempty
Trať: Kozí horky Obec Rakvice, podoblast velkopavlovická. Alkohol: 12,5% Zb. cukr: 9,6 g/l Kyseliny: 6 g/l Extrakt: 22,3 g/ Johanniter je bílá specifická odrůda, vhodná pro ekologickou výrobu hroznů.
Johanniter kabinetní 2018, polosuché víno

naše cena 143 Kč


Sauvignon pozdní sběr 2018, polosuché vínoempty
Trať: Přítlucká hora Obec Přítluky, podoblast velkopavlovická. Alkohol: 12,% Zb. cukr: 12,4 g/l Kyseliny: 6,5 g/l Extrakt: 21,4 g/ Sauvignon 2018 odráží ročník 2018, velké sucho, menší aroma, ale
Sauvignon pozdní sběr 2018, polosuché víno

naše cena 156 Kč