Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
Rodinné vinařství Gréger

Jsme malé rodinné vinařství, které sídlí v jihomoravské obci Rakvice, nedaleko dalších vinařských obcí Velké Bílovice a Velké Pavlovice a také v blízkosti Lednicko-Valtického areálu.

Vinařství jsme založili společně s bratrem Markem v roce 2005. Dnes obhospodařujeme asi 6,5 hektarů vinohradů hlavně ve viničních tratích kolem Rakvic, snažíme se vyrábět vína menších šarží, ale co nejpoctivěji tak, abychom vytvořili kvalitní, svěží, a chutná vína. Při výrobě využíváme moderní metody řízeného kvašení, u bílých vín, stejně tak se snažíme věnovat pečlivé výrobě červených vín.

V celém procesu výroby, zejména v období vinobraní, ale i v průběhu roku nám velmi pomáhá celá rodina. Do našeho společného týmu patří i moje přítelkyně Eliška, která se aktivně podílí na chodu vinařství už od jeho vzniku.

Někteří z Vás možná v létě navštívili náš sklep, a s našimi víny i s námi se již setkali, a máme radost z pozitivních ohlasů, které pro nás byly dobrou zpětnou vazbou, že svou práci děláme dobře. Také vzrostl zájem o zásilky vín zákazníkům. I proto pro Vás vznikly tyto stránky, abyste mohli kdykoliv doplnit své zásoby vín, které máte rádi.

Na zdraví a na lásku, bez té nejde nic....

Vaši Grégerovi

 

 

 

Kde nás najdete

Rodinné vinařství Gréger
Nová 710
Rakvice 691 03

Potřebujete poradit s výběrem?
Logo
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz